W Zielonej Górze w miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Polski w kategorii młodzika w ramach Małego Memoriału Janisza Kusocińskiego. W zawodach tych,swoje kariery rozpoczęło wielu naszych reprezentantów kraju…

Wielkopolska w zawodach w Zielonej Górze, zdobyła dwanaście medali, swój talent potwierdziła sprinterka, Klaudia Adamek- KS Gwardia Piła, która w biegu na 100 m zajęła pierwsze miejsce z czasem 12,11s, I-Klasa Sportowa, wychowanka trenera Marciniaka w biegu na 300 m zdobyła srebro.
Na 600 m wychowanek, Andrzeja Pujdaka, Krystian Kwiatkowski w przeszłości Mistrz Czwartków Lekkoatletycznych, tak jak i Klaudia, również zdobył tytuł Mistrza Polski na tym dystansie:1:24.95